Zaczynamy pakowanie :)

Za niespełna 3 tygodnie wyruszymy na pierwszy fundacyjny OBÓZ 🙂 Wakacyjne Warsztaty w ramach Projektu „LEPSZY ŚWIAT PRZEZ WOLONTARIAT”  potrwają od 26 lipca do 8 sierpnia. Do Pucka pojedzie z nami 100 dzieci ze szkolnych grup wolontariackich (z klas IV – VI szkół podstawowych) z województwa małopolskiego, mazowieckiego i wielkopolskiego. Warsztatowa przygoda zapowiada się baaaardzo ciekawie 😉 W programie zaplanowane są zajęcia z zakresu edukacji obywatelskiej (rówieśnicze spotkania promujące wolontariat, eventy zachęcające do działań na rzecz lokalności), zajęcia rekreacyjno-sportowe i kulturalno-oświatowe. Ten wakacyjny wyjazd jest bezpłatny i wezmą w nim udział finaliści naszego WOLONTARIACKIEGO Projektu, ale ogromnie dziękujemy wszystkim tym (osobom indywidualnym i instytucjom), którzy nie zawiedli dokładając starań i grosza na cele transportowe i programowe. Uczestnikom naszego Projektu życzymy udanych wakacji i wyjazdu, a nade wszystko nieustającej radości  i satysfakcji z chęci POMAGANIA – bo WOLONTARIAT naprawdę zmienia świat.

Projekt jest współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej
LOGA razem DOFINANSOWANIE