Zagrali bo PAMIĘTALI !

IMG_3181W miniony piątek i sobotę (10 – 11 kwietnia br.) w Warszawie na Boisku Orlik 2012 przy ulicy Kazimierzowskiej/Madalińskiego odbył się –  V. MEMORIAŁ o. Józefa Jońca SP (który zginął przed pięcioma laty w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem), którego organizatorem była Fundacja BO WARTO. Wydarzeniu patronowali: Burmistrz Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy i Radio Warszawa, a wsparcia finansowego i merytorycznego udzielił Zespół Sportu i Rekreacji Urzędu Dzielnicy Mokotów i Fundacja Banku Zachodniego WBK. Podczas Turnieju oprócz rozgrywek nastąpiło obdarowanie drobnym sprzętem sportowym 3 klubów. Odbył się także SPECJALNY MECZ, w którym wystąpiły: reprezentacja Urzędu Dzielnicy Mokotów i reprezentacja Radia Warszawa. W organizacyjnych przygotowaniach całego wydarzenia z pomocą przyszli nam WOLONTARIUSZE ze  SZKOLNEGO KLUBU WOLONTARIATU Szkoły Podstawowej  nr 66 w Warszawie. – DZIĘKUJEMY 🙂 Ku radości organizatorów ta piąta już edycja sportowej propozycji pamięci o ojcu Józefie spotkała się z jeszcze życzliwszym przyjęciem i aktywnym udziałem młodych piłkarzy, którzy w asyście swoich opiekunów/trenerów, rodziców i młodszego rodzeństwa zaprezentowali prawdziwe sportowe współzawodnictwo.W Turnieju uczestniczyło 178 zawodników (z 11 szkół podstawowych i 7 gimnazjów). Mecze trwały łącznie 300 minut i zdobyto w nich 86 bramek, najwięcej goli wśród szkół podstawowych strzeliła SP nr 33 – 15, a spośród gimnazjów 8 goli strzeliło Gimnazjum nr 2.  Rozegrano 30 doskonałych meczów, żadnego zawodnika nie ukarano żółtą ani czerwoną kartką.

To było wspaniałe wydarzenie pamięci – WARTE by je organizować i WARTE by w nim uczestniczyć. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli tę inicjatywę i BARDZO ZAPRASZAMY na kolejną VI edycję MEMORIAŁU już za rok.