WARTO (za)GRAĆ :)

Nasza sportowa aktywność wciąż trwa 🙂 Przed dwoma tygodniami rozegraliśmy 🙂 pierwszy „w sezonie jesiennym” turniej piłkarski, a dziś chcemy zmienić piłkę 🙂 i ponownie zaprosić na boisko, choć tym razem na nieco mniejsze ;). Fundacja BO WARTO została powołana 🙂 współorganizacyjnie do – realizowanego przez  PKS ”FALCONIA” SIEKIERKOWSKIEGO TURNIEJU STREETBALL’a, który odbędzie się we wtorek 23 października 2012 r.  (w godzinach od 10.00 do 15.00) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Dzieci Powstania Warszawskiego (ul. Gościniec 53) . Zawody przygotowane i przeprowadzone zostaną przez PKS ”FALCONIA” przy dofinansowaniu Urzędu m. st. Warszawy (Dzielnica Mokotów – Wydziału Kultury, Sportu i Rekreacji), a do udziału w nich zaproszone są reprezentacje szkół podstawowych z klas IV – VI i gimnazjalnych, które w terminie do  19 października br. zgłoszą swoje koszykarskie drużyny.

BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Więcej szczegółów na stronie www.pks-falconia.pl