Zbieramy BO WARTO :)

Już po raz trzeci przystąpiliśmy do Wielkiej Zbiórki Książek BO naprawdę WARTO. Akcja organizowana jest przez Fundację Zaczytani.org w 7 miastach: Łodzi, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu i polega na zbieraniu książek dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zebrane książki przekazane zostaną do placówek medycznych i pomocowych w całej w Polsce. Do 11 października będziemy prowadzić zbiórkę w siedzibie naszej Fundacji (przy ul. Batalionu AK Bałtyk 7 lok. U3). Gorąco i serdecznie zapraszamy wszystkich chcących i mogących podzielić się książką. Zbieramy i czekamy na książki w idealnym stanie, wydane po 2000 roku i napisane w języku polskim. Ale nie prosimy nie przynoście nam Państwo podręczników, encyklopedii, słowników, kodeksów, map i podobnej literatury specjalistycznej/fachowej.

Zapraszamy do książkowego pospolitego ruszenia! Razem nam się uda ?