Druga SZKOLENIOWA wizyta w Bukownie

własne 079W miniony czwartek i piątek (7 i 8 listopada) odbyło się drugie SZKOLENIE w ramach Projektu „LEPSZY ŚWIAT PRZEZ WOLONTARIAT”. Kilkanaście osób (pedagodzy, nauczyciele, pracownicy świetlic) z województwa małopolskiego, powiatu olkuskiego, spotkało się – jak przed miesiącem – by kontynuować przekonywanie się do WOLONTARIATU :). Zajęcia szkoleniowe przeprowadzone zostały w bardzo praktyczny i aktywny sposób. Przedstawiciele Zarządu Fundacji BO WARTO w powtórkowym wydaniu przypomnieli uczestnikom ideę całego Projektu, a Pani Bożena Noga (nauczycielka w Zespole Szkół Nr 4 w Olkuszu, wieloletni Koordynator Klubu Wolontariusza, nagrodzona tytułem „Wolontariusza Roku 2011”) praktycznie motywowała i doradzała, jak skutecznie angażować dzieci w działania i jak łączyć ich potrzeby z potrzebami społeczności lokalnych. Za kilka dni kolejne szkoleniowe wieści, tym razem z wielkopolskiego WOLSZTYNA – Zapraszamy BO WARTO :)