Czas inspirowania do POMAGANIA :)

lew (1)

„Autor zdjęcia: Tambako The Jaguar, Źródło: https://www.flickr.com/photos/tambako/ Licencja: CC BY 2.0”

Jutro (23 maja) wybieramy się na GALĘ WOLONTARIATU’ 2014 wieńczącą Ogólnopolski Konkurs dla Wolontariuszy „BARWY WOLONTARIATU”, organizowany przez Sieć Centrów Wolontariatu w Polsce, a dziś w ramach naszej dobrej i czynnej współpracy ze Stowarzyszeniem Centrum Wolontariatu serdecznie rekomendujemy i polecamy udział w SEMINARIUM „Jak inspirować i zapalać innych do działania jako koordynator” BO naprawdę WARTO. W imieniu organizatorów gorąco zapraszamy nauczycieli, pedagogów, katechetów, bibliotekarzy warszawskich szkół zainteresowanych rozwojem i prowadzeniem wolontariatu w szkole. Seminarium odbędzie się 29 maja (czwartek) w godzinach 13.00 – 16.00 w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu przy ulicy Nowolipki 9B. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO (→ pobierz) i przesłanie go na adres: stachurska@wolontariat.org.pl, do dnia 26 maja (poniedziałek) br. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Z osobami które zakwalifikują się na seminarium organizatorzy skontaktują się telefonicznie lub e-mailowo w dniu 27 maja (wtorek). Szczegółowych informacji dot. seminarium udziela pani Joanna Stachurska, pod numerem telefonu 22 635 27 73 wew. 21.

Prosimy o wolontariackie przekazanie/udostępnienie tej informacji innym potencjalnie zainteresowanym 🙂