DziękujeMY za dobry rok :)

SONY DSCWyciszone szkoły i luźniejsze ulice potwierdzają, że… wakacje już naprawdę się zaczęły :). Mamy nadzieję, że pogoda też się „zachowa” na letnim poziomie :). Piątkowy ”ostatni” dzwonek wybrzmiał donośnie rozpoczynając szkolną labę, ale znając życie to szkoły nie opustoszały jeszcze w pełni. Nauczyciele i pracownicy administracyjni domykają i porządkują szkolną przestrzeń. Życzymy więc by pedagogiczne wakacje nastały możliwie szybko i pozwoliły odpocząć i nabrać dużo niezbędnych sił na kolejny rok szkolny. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim szkołom, klubom i innym placówkom edukacyjno-wychowawczym, które w minionym roku szkolnym (2012/2013) uczestniczyły w różnych i licznych inicjatywach i projektach fundacyjnych. Życząc więc dobrego i zasłużonego wakacyjnego odpoczynku zachęcamy do stałych odwiedzin naszej strony internetowej archiwum.fundacjabowarto.pl i udziału w kolejnych przygotowywanych przez nas programach, konkursach, zawodach i turniejach, które pojawią się/powrócą już od/we wrześniu 2013 r.