Jest :) :) – mamy pierwszą 20-tkę :)

Widzisz - udało się :)Dziś (po 498 dniach od powstania Fundacji BO WARTO 🙂 i niespełna 15 miesiącach od startu fundacyjnej strony www.) nasz portalowy licznik (zaraz) wskaże 20.000 e-wizytę :). I z pewnością nie jest to mistrzostwo świata, ani nawet odkrycie Ameryki 😉 , ale MY mamy z tego prawdziwą, ogromną i nieustającą radość. Może dlatego, że w dużej mierze działamy dla dzieci to i cieszymy się prawdziwie, serdecznie i spontanicznie… jak najmłodsi . Nie ma co ukrywać – ciągle jeszcze jesteśmy organizacyjnym przedszkolakiem ;), ale z wielką pasją i niesłabnącym zaangażowaniem no i z odrobiną doświadczenia – razem bowiem (Zarząd i Rada Fundacji) mamy 422 lata – ale o tym cicho sza, bo wyślą nas na emeryturę 😉 .

Prosimy odwiedzajcie naszą stronę, plotkujcie o nas z przyjaciółmi, zachęcajcie znajomych do facebook’owego polubienia nas. Mamy nadzieję, że wiecie i czujecie, jak jesteście dla nas ważni i potrzebni BO dla Was WARTO .