teraz KUPOWANIE
to POMAGANIE
.


___________________________

zobacz PORTAL o WOLONTARIACIE


___________________________

zobacz nasze LOKALNE DZIAŁANIA


.

ICH PROMUJEMY

POLECAMY
_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

Jeszcze można, jeszcze WARTO :)

Pierwsze olimpijskie starty, pierwsze porażki i zwycięstwa już za nami. Na razie nasza biało-czerwona ekipa plasuje się na 10 miejscu w (ogólnej) medalowej klasyfikacji. Zaczęliśmy od celnej dziesiątki (i to nie jednej :)) pani Sylwii Boguckiej i niechby ta dobra, zwycięska passa nie opuszczała naszych sportowców. Trwają igrzyska, trwają wakacje i trwa nasz fundacyjny SPECJALNY LETNI FOTOGRAFICZNY KONKURS pt.”BO WARTO było tam być – WAKACJE 2012”. Do jego zakończenia pozostało jeszcze 56 dni i 10 godzin ;), ale zgodnie z nowym przysłowiem: ”dobry zwyczaj nie odwlekaj” 🙂 prosimy – nie zostawiajcie Państwo startu w naszym Konkursie na ostatni letni moment – wykorzystujcie czas i miejsca BO na pewno WARTO :). Cztery tuziny otrzymanych już zdjęć upewniło nas, że… WARTO dla Was działać. Nasza satysfakcja jest tym większa, że konkursowe prace – absolutnie wszystkie – są różne i piękne, a ich autorzy (starsi i młodsi) zupełnie z innych zakątków naszego kraju.
Więc-ej! więc-ej! więc-ej! – to nasz gorący organizacyjny doping, który mamy nadzieję zachęci tych mniej zdecydowanych. Udział w Konkursie to po prostu szansa na świetną zabawę, dobrą przygodę i  SUPER  NAGRODY Wystarczy tylko zrobić JEDNO wakacyjne zdjęcie, które pokaże i przekona nas, że właśnie tam WARTO było być. Przez całe LATO czekamy na konkursowe  zdjęcia. A do fotografowania zapraszamy dosłownie wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych w każdym wieku.

Prosimy także serdecznie o promocję KONKURSU w swoich zasięgach i możliwościach. Wdzięczni za każdy bezpośredni marketing i rekomendacje życzymy miłego odpoczynku i świetnych ujęć.