Każdy głos na wagę :)

WBKZa oknem ciemno, zimno i mokro, a u nas wielka i nieoczekiwana radość 🙂 a wszystko za sprawą wyników Konkursu Banku Zachodniego WBK „Tu mieszkam, tu zmieniam”. Nasz Fundacyjny projekt otrzymał grant :). A radość tym większa, że bankowe wsparcie zostało przyznane na realizację V. PIŁKARSKIEGO MEMORIAŁU im. o. JÓZEFA JOŃCA SP. To wydarzenie, które współrealizujemy od kilku lat ma dla nas szczególne znaczenie. To dla nas najwspanialsze wotum pamięci  o ojcu Józefie, który zginął w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. To był wspaniały Człowiek… nieustannie, z wielką pasją, entuzjazmem i zapałem zapraszał wszystkich do współdziałania na rzecz i dla dzieci i młodzieży, dla których to sam nie szczędził swych sił ani serca.
V. MEMORIAŁ im. o. JÓZEFA JOŃCA SP będzie jubileuszowym turniejem, podczas którego nie tylko przeprowadzone zostaną piłkarskie rozgrywki, ale wesprzemy także innych – przekazując sprzęt sportowy kilku, małym potrzebującym klubom sportowym z Mazowsza. I właśnie dlatego i tym śmielej prosimy WAS o możliwość zdobycia dodatkowej grantowej nagrody. Nagrody otrzymają organizacje, które zdobędą największą liczbę głosów w GŁOSOWANIU INTERNETOWYM.

Serdecznie prosimy zagłosujcie sami i zachęćcie innych BO WARTO 🙂
a technicznie to wygląda tak: należy kliknąć na link http://www.bzwbk.pl/informacje-o-banku/granty/glosowanie.html, następnie wciskamy Ctrl F i wpisujemy BO WARTO po czym trafiamy na opis projektu gdzie obok znajduje się pole WYBIERAM, w które należy kliknąć. Prosimy PAMIĘTAĆ, że aby głos był ważny należy potwierdzić link, który po zagłosowaniu trafi na Państwa e-maila.
Głosowanie trwa do 21 grudnia!