Kolejny piękny i SZKOLENIOWY wekeend za nami :)

własne 077W minioną sobotę i niedzielę (26 i 27 października) odbyło się trzecie SZKOLENIE w ramach Projektu „LEPSZY ŚWIAT PRZEZ WOLONTARIAT”. Kilkanaście osób (pedagodzy, nauczyciele, pracownicy świetlic) tym razem z Warszawy postawiło na WOLONTARIAT, a dokładniej na jego głębsze poznanie i polubienie :). Zajęcia szkoleniowe przeprowadzone zostały w bardzo profesjonalny i aktywny sposób. Przedstawiciele Zarządu Fundacji BO WARTO przybliżyli uczestnikom ideę całego Projektu, a sam Pan Dariusz Pietrowski (Prezes Zarządu Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu w Warszawie, a także Przewodniczący Prezydium Sieci Centrów Wolontariatu w Polsce. Uczestnik zespołu konsultacyjnego w pracach nad ”Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie” i jej nowelizacją) temat WOLONTARIATU przedstawił teoretycznie i praktycznie. Za niespełna dwa tygodnie kolejne szkoleniowe wieści, tym razem (ponownie) z małopolskiego BUKOWNA – Zapraszamy BO WARTO :)