„Korczakowska lekcja trwa” także w eterze…

Realizowany przez Fundację BO WARTO debiutancki Projekt pn. ”KORCZAKOWSKA lekcja trwa!” nabiera tempa. Do pierwszej programowej (plastycznej) odsłony przystąpiło kilkadziesiąt placówek :). Przed nami czas nadsyłania konkursowych prac, ale w niedalekiej (majowej) przyszłości czekamy już na ważne tematyczne Sympozjum pn. ”Janusz Korczak  – przyjaciel najmniejszych i pedagogiczny VIP”. Ale i to jeszcze nie koniec naszej wspólnej korczakowskiej przygody 🙂 wszak po ulubionych wakacjach jesteśmy umówieni na Spotkania z Królem Maciusiem Pierwszym i nauczycielami, którzy zdecydują się wystartować w Konkursie ”na autorski scenariusz 12. spotkań z Januszem Korczakiem”.  W planach jest oczywiście przewidziana świąteczna/korczakowska niespodzianka, ale o tym na razie „sza”…, żeby się nie wydało ;).

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi ciekawymi szczegółami tego Projektu – można o tym przeczytać, ale można także posłuchać na antenie RADIA WARSZAWA, które Patronuje Medialnie ”korczakowskim” działaniom Fundacji.