Pierwsze obozowe dni… :)

IMG_1857Nasz fundacyjny obóz w ramach Projektu „LEPSZY ŚWIAT PRZEZ WOLONTARIAT” w Pucku rozkręca się na dobre. Wakacyjne Warsztaty zapowiadają się baaaardzo ciekawie 😉 Za nami dopiero dwa dni tej wspólnej przygody, a już się poznaliśmy, zaprezentowaliśmy, wszyscy na plaży byliśmy i nawet urodziny uczestników świętowaliśmy:)… a to dopiero początek.  W obozowym programie jeszcze moc atrakcji i niespodzianek. Zaplanowane są zajęcia z zakresu edukacji obywatelskiej (rówieśnicze spotkania promujące wolontariat, eventy zachęcające do działań na rzecz lokalności), zajęcia rekreacyjno-sportowe i kulturalno-oświatowe – kadra i dzieci są na to gotowe 🙂 O szczegółach tego wakacyjnego obozu postaramy się systematycznie donosić w przekazach zdjęciowych.

Projekt jest współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej
LOGA razem DOFINANSOWANIE