„…wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni…” :)

IMG_3425W sobotę 26 lipca 100 dzieci ze szkolnych grup wolontariackich (z klas IV – VI szkół podstawowych) z województwa małopolskiego, mazowieckiego i wielkopolskiego wyjechało na pierwszy fundacyjny OBÓZ 🙂 Wakacyjne Warsztaty w ramach Projektu „LEPSZY ŚWIAT PRZEZ WOLONTARIAT”. Wszyscy uczestnicy wyruszyli w podróż do Pucka bladym sobotnim świtem 😉 Jedni do ośrodka dotarli na późny obiad, inni na wczesną kolację 🙂 Rekordzistami podróży była grupa z Zakliczyna, która ze swojej miejscowości wyjechała o 4-tej rano. Jak obliczyli ich podróż trwała 840 minut, a nad morze dotarli przemierzając 72.900.000 cm i byli tak samo ogromnie zmęczeni, jak i szczęśliwi. Obozowy program rozpoczął się już w sobotni wieczór po pierwszej kolacji. O szczegółach i atrakcjach tego wakacyjnego obozu postaramy się systematycznie donosić w przekazach zdjęciowych.

Projekt jest współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej
LOGA razem DOFINANSOWANIE