Przybywajcie i nabywajcie :)

Za niespełna miesiąc będziemy obchodzić nasze pierwsze (i jakże ważne) urodziny :). Nie zabraknie wówczas radości, ale także mądrości czyli oceny i podsumowania rozwoju naszego organizacyjnego niemowlaka :). Przez te nasze pierwsze 12 miesięcy fundacjonowania 🙂 udało nam się podjąć realizacyjnie kilka Projektów, Programów, Konkursów i Akcji, ale to jeszcze nie koniec :)… Aby wzmocnić pozyskiwanie funduszy, jakże potrzebnych na nasze działania, a także niesienie ”edukacyjno-wychowawczej” pomocy innym postanowiliśmy w tym (pierwszym roku naszej działalności) przygotować całkowicie samodzielnie i własnoręcznie (przez naszych Wolontariuszy, Przyjaciół, Członków Rady i Zarządu FUNDACJI ”BO WARTO”) specjalne świąteczne drobiazgi i ozdoby. Te własnoręcznie wykonane okolicznościowe gadżety i upominki są/będą pomocową szansą dla nas i naszych programowych uczestników/podopiecznych. Sprzedaż tych świątecznych drobiazgów będzie odbywała się w kilku miejscach i w różnym czasie. A zaczniemy już od najbliższej soboty (1 grudnia) od Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej (przy ul. Szczęśliwickiej 40 w Warszawie), gdzie w godz. 10.00 – 14.00 będzie można nabyć niejeden świąteczny gadżet BO WARTO :). Serdecznie więc zapraszamy, bo choć okolicznościowych upominków przygotowaliśmy blisko pół tysiąca to mamy nadzieję, że ich piękno i cel mogą sprawić, że szybciutko się rozejdą 🙂 i oby tak było :).