Starzejemy się :( ale cieszymy się jak dzieci :)

Mija właśnie 7 miesięcy od powstania Fundacji BO WARTO 🙂 (hurra!) i pół roku od startu fundacyjnej strony www. Kiedy zaczynaliśmy był mroźny grudzień i bardzo chciało nam się optymistycznej wiosny i dobrego lata. No i przyszły – przynosząc nam siły, entuzjazm i nowe możliwości…, ale co najważniejsze wraz z rosnącą temperaturą przybywało nam sympatyków i zwolenników :). Właśnie ”przebiliśmy gościnna piątkę” :). Ponad 5.000 e-gości i ponad 90 Facebook’owych fanów to z pewnością żadne mistrzostwo świata 🙂 ale my mamy z tego prawdziwą i ogromną radość. Może dlatego, że działamy dla dzieci to i cieszymy się prawdziwie, serdecznie i spontanicznie… jak najmłodsi? Nie ma co ukrywać – jesteśmy organizacyjnym oseskiem, ale z wielką pasją i niesłabnącym zaangażowaniem no i z odrobiną doświadczenia 😉 razem bowiem (Zarząd i Rada Fundacji) mamy 416 lat, a to już dostojny wiek :).

Z niecierpliwością więc czekamy i zapraszamy na nasze PIERWSZE urodziny – a to już za 153 dni :). Ale za nim to nastąpi to prosimy – odwiedzajcie naszą stronę, plotkujcie o nas z przyjaciółmi, zachęcajcie znajomych do polubienia nas. To oczywiste – jesteście dla nas ważni i nieodzowni.