teraz KUPOWANIE
to POMAGANIE
.


___________________________

zobacz PORTAL o WOLONTARIACIE


___________________________

zobacz nasze LOKALNE DZIAŁANIA


.

ICH PROMUJEMY

POLECAMY
_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

„Święte Słowa…” – konkursowe WYNIKI

We wtorek 25 maja przez kilka godzin do późnej wręcz nocy obradowało jury II. Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pn.: ”ŚWIĘTE SŁOWA – Stefana Kardynała Wyszyńskiego”, jurorom bowiem przyszło ocenić blisko 900 prac we wszystkich trzech kategoriach.  Wielość prac, ich wysoki poziom oparty na pomysłowości i staranności były przyczyną wyborczych dylematów. Zrozumiałym było, że obrady mocno się przedłużyły, a  komisja długo i żywo dyskutowała zanim podjęła finalne decyzje i dokonała wyboru przyznając łącznie 50 NAGRÓD i WYRÓŻNIEŃ (4 – pierwsze, 8 – drugie, 6 – trzecie miejsca i 32 wyróżnienia). Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie autorom najpiękniejszych prac i konkursowym zwycięzcom, którym dyplomy i nagrody wręczymy podczas specjalnego Zakończenia Projektu choć dokładny czas i miejsce podamy na początku czerwca.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy jurorkom – Paniom: Anecie Buczyńskiej, Dorocie Sołowiej i Aleksandrze Zalewskiej-Kostyszyn za profesjonalną i prawdziwie ofiarną pracę.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pn.: ”ŚWIĘTE SŁOWA – Stefana Kardynała Wyszyńskiego” zdaje się być naszym rekordowym działaniem ? Do ostatniej wręcz minuty docierały do nas osobiście, pocztowo i kuriersko prace. Statystyka jest prawdziwie imponująca. Do udziału zgłosiły się 262 placówki z 11 województw składając łącznie 891 prac 🙂 co w podziale na kategorie wynosiło: I kategoria (kl. IV-V): 274 prac, II kategoria (VI-VIII): 458 prac i III kategoria (szkoła ponadpodstawowa): 97 prac. Niestety odnotowaliśmy także prace nieregulaminowe w ilości 62 szt.