URODZINOWE wspomnienie na życzenie :)

Tuż przed świętami (bo 21 grudnia) minął pierwszy rok naszego fundacyjnego istnienia :). Kiedy zaczynaliśmy był mroźny grudzień i bardzo chciało nam się optymistycznej wiosny i skutecznego lata. No i przyszły – przynosząc nam siły, entuzjazm, nowe możliwości i… i mnóstwo przychylnego wsparcia z wielu stron. Swoją pomoc okazały nam (już) dziesiątki darczyńców, rosną zastępy wolontariuszy, zwiększa się grono naszych programowych odbiorców i uczestników, przybywa fundacyjnych przyjaciół i… odwiedzających naszą stronę www. ;). Wszystkich radzi byliśmy zobaczyć i ugościć na naszych pierwszych urodzinach, ale że to niestety niemożliwe to… to uznaliśmy, że PIERWSZY ROK naszej działalności uczcimy bez wielkich fajerwerków, okolicznościowych odczytów i reklamowej oficjalności. Poszliśmy więc, bez anonsów, na paluszkach z naszym Fundacyjnym tortem do… Dziecięcego Szpitala Klinicznego (w Warszawie), gdzie Młodzieżowa Grupa ”ECHO”, w skład której wchodzą wolontariusze, studenci i absolwenci warszawskich uczelni, realizuje wespół z nami Program ”Palcem po kalendarzu” przeznaczony dla małych pacjentów. To były naprawdę cudowne urodziny – dzieci, tort i niepowtarzalne serdecznie (i kameralnie) wyśpiewane „sto lat” przez zespół Sound’n’Grace (jeszcze raz ukłony dla zespołu :)). A zatem nasze wielkie urodzinowe dzięki dla Was wszystkich, którzy stanęliście na naszej drodze BO WARTO, którzy nam na/w tej drodze towarzyszycie i dla tych, którzy na tej naszej drodze się pojawią i postanowią sprawdzić czy naprawdę WARTO.