Zawody na (72) medal(e) :)

własne 157W miniony wtorek (18 czerwca br.) na bieżni przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 (ul. Gościniec 53) odbyły się SIEKIERKOWSKIE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE. Fundacja BO WARTO przyłączyła się współporganizacyjnie do tego – realizowanego przez PKS ”FALCONIA” przy zaangażowaniu i wsparciu Urzędu m.st. Warszawy Dzielnica Mokotów/Wydział Sportu i Rekreacji – sportowego wydarzenia. W zawodach wystartowało (i finiszowało :)) blisko 100 zawodników z 7 szkół podstawowych. Młodzi biegacze wzięli udział w 121 startach na 5 dystansach indywidualnych i 2 sztafetach. A wszystko to – pod opieką sędziów z Polskiego Związku Lekkiej Atletyki – zajęło im łącznie 89 minut i 12 sekund. To było naprawdę wspaniałe wydarzenie – WARTE by w nim wystartować :).