Ostatnia wakacyjna prosta :(

Wakacje z wolna, ale jednak zbliżają się do mety, choć akurat ich finisz zdaje się mieć bardzo niewielu kibiców. Oj chciałoby się spowolnić ten wakacyjny czas, albo wynegocjować chociażby jakąś małą wakacyjną dokładkę 🙂 Realia jednak są nieubłagane, nie pozostaje nam więc nic innego jak zintensyfikować radość i wakacyjną aktywność na/przez te najbliższe 3 tygodnie. Tylko prośba 🙂 – nie sforsujmy się tym odpoczynkiem i nie przetrenujmy się tym relaksem wszak za niebawem trzeba będzie wystartować na nieco dłuższym bo 10-miesięcznym dystansie nowego roku szkolnego 2012/2013. Na ten czas mamy już przygotowanych dla Państwa kilka ważnych i ciekawych propozycji programowych, ale katalog możliwości jest jeszcze ciągle otwarty. Na razie zbieramy świece, rejestrujemy licznie przybywające konkursowe fotografie, przygotowujemy wrześniowy start szkolenia wolontariackiego, konkursu dla nauczycieli i zajęć „Maciusiowych” dla dzieci, a także wspieramy mocno i czynnie przygotowania do szkolnego turnieju piłkarskiego i Święta Siekierek :). Tak oto wygląda pokrótce fundacyjny planing na pierwszy powakacyjny miesiąc, a przecież ile i jakie rzeczy jeszcze przed nami? :). Jak zawsze, choć może jeszcze bardziej i serdeczniej 🙂 zapraszamy więc WSZYSTKICH do uczestnictwa w fundacyjnych działaniach i prosimy o wszelką informacyjno-promocyjną pomoc bo…  BO WARTO :), bo bez Was ani rusz :).